Pateicamies “Compensa Life apdrošināšana” un “Compensa apdrošināšana” komandām par pērnajā gadā saziedotajām 4 tonnām lietu

web_compensa

 

Allaž priecājamies, cik naski pildās Otrās Elpas ziedojumu kastes tirdzniecības centros. Un reizēm mums ir īpašas sadarbības, kad ziedojumu kaste pati dodas pie laba darītājiem! Pateicamies “Compensa Life apdrošināšana” un “Compensa apdrošināšana” komandām par pērnajā gadā saziedotajām veselām 4 tonnām lietu, kurām nu mēs dosim otru elpu!
“Darīt labu ir viegli katru dienu, ja darba vietā ir pieejama īpaša kaste mantu ziedošanai. 2022. gadā “Compensa Life apdrošināšana” un “Compensa apdrošināšana” darbinieki labdarības mērķiem ziedojuši vairāk nekā četras tonnas lietu – drēbes, apavus, rotaļlietas u.c. Ziedojumu kaste sadarbībā ar “Otro elpu” Compensa Life apdrošināšana galvenā biroja vestibilā izveidota jau 2021. gadā un iemantojusi lielu darbinieku un arī klientu atzinību,” teic Viktors Gustsons, Compensa Life Latvijas filiāles vadītājs, un atzinīgi vērtē Compensa apdrošināšana / “Compensa Vienna Insurance Group” Latvijas filiāles vadītājs Aigars Freimanis.

 

About Author

Connect with Me: