"Otrās elpas" nedēļa uzņēmumā

  • Aicinām ikvienu Latvijas uzņēmumu pieteikties “Otrās elpas nedēļai” savā uzņēmumā un mudināt darbiniekus nest un darbavietā ziedot labas mantas (apģērbus, apavus, aksesuārus, grāmatas, traukus un sadzīves lietas), kam vēlas piešķirt otro dzīvi.
  • Ziedotās mantas “Otrās elpas” darbinieki sašķiros, daļu nogādājot tiešajiem palīdzības saņēmējiem, piemēram, patversmēm vai sociālās aprūpes centriem, savukārt daļu pārdos kādā no četrām “Otrās elpas” tirdzniecības vietām Rīgā un Liepājā. Pārdošanas ienākumi, kas gūti pārdodot “Otrās elpas nedēļā” saziedoto, tiks novirzīti Orgānu donoru programmas “Dāvā otru dzīvību” atbalstam sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu.
  • Vairāk informācijas par orgānu donoru programmu
  • Lai pieteiktos “Otrās elpas nedēļai” savā uzņēmumā, ikviens uzņēmums aicināts rakstīt e-pastu uz adresi [email protected] brīvā formā, norādot uzņēmuma nosaukumu, atrašanās vietu, darbinieku skaitu un vēlamo norises laiku (no pirmdienas datuma līdz piektdienas datumam). Atbildot uz pieteikumu, “Otrā elpa” nosūtīs gan akcijas vizuālos materiālus, ko izvietot uzņēmumā, gan arī uzsaukumu darbiniekiem, aprakstot, kā novērtēt ziedojumu atbilstību. “Otrās elpas nedēļas” noslēgumā saziedotajām mantām pakaļ ierodas “Otrās elpas” organizēts transports.

  • swedb_web