donoru_web

DĀVĀ OTRU DZĪVĪBU

  • Sākot ar 2019.gadu, "Otrās elpas" veikalu tīkla peļņa tiks novirzīta Bērnu slimnīcas fonda (BSF) un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) orgānu donoru programmai, veidojot uzkrājumus ārkārtas gadījumiem.

  • Programmas mērķis

    Bērnu slimnīca piedāvā augsti kvalificētu medicīnisko palīdzību ikvienam mazajam pacientam, kuram rodas tāda nepieciešamība, tomēr ir gadījumi, kas ir tik komplicēti, kad jāsadarbojas ar ārvalstu klīnikām. Šādos gadījumos ārstniecības izmaksas sedz valsts, taču ceļa un uzturēšanās izmaksas, kā arī specifisku izmeklējumu izmaksas paliek vecāku ziņā. Daudzu vecāku rocība neatļauj nodrošināt sava mazuļa akūtu ārstniecību. “Otrās elpas”, BSF un BKUS sadarbības programma nodrošinās iespēju veidot ārkārtas uzkrājumus, kurus izmantos, lai apmaksātu visus nepieciešamos izdevumus, kas nav saistīti ar bērnu tiešajiem ārstēšanās izdevumiem.

  • Ikviens ziedojums un pirkums "Otrās elpas" veikalos ir atbalsts kādai ģimenei, kas ļaus tai operatīvi reaģēt un organizēt palīdzību savam bērnam, dodot viņam iespēju dzīvot.