“Otrajai elpai” nu ir sava noliktava!

web
 Jau kādu laiku gatavojāmies lielai ziņai, un tagad varam to skaļi teikt – pēc īstās telpas meklējumiem vairāku gadu garumā “Otrajai elpai” nu ir sava noliktava! Mūsu komandai tas nozīmē atslogotas veikalu telpas, savukārt mūsu atbalstītājiem un ziedotājiem tā kļūs par vēl vienu vietu, kur iespējams atstāt savus ziedojumus!
Uz tikšanos “Otrās elpas” noliktavā Maskavas forštatē – Kalna ielā 4, Rīgā, darba dienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 19.00, sestdienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 17.00, savukārt svētdienās atpūtīsimies!
“Mums ir patiess prieks, ka izdevās īstenot mums šo lielo un nozīmīgo projektu un atrast mūsu vajadzībām piemērotās telpas, iekārtot tās un arī būt gataviem uzņemt šeit gan mūsu ziedotājus, gan ziedojumu saņēmējus. Meklējot noliktavas telpas, mums bija jāņem vērā daudzi kritēriji: gan atrašanas vieta, gan ērtas piebraukšanas un stāvvietas iespējas, gan komfortabla un patīkama darba vide mūsu komandai – to visu šo mēs saskatījām šajā vietā.
Paldies mūsu lieliskai komandai, kura aktīvi piedalījās visos iekārtošanas posmos, nāca klājā ar idejām un ierosinājumiem, lai ziedojumu šķirošanas procesu padarītu vēl ērtāku un efektīvāku, lai varētu sniegt ziedojumu saņēmējiem tieši to mantisko palīdzību, kas tiem ir nepieciešama,” teic Eleonora Beržinska, “Otrā elpa” vadītāja.
❓Noliktavā esam gatavi uzņemt gan ziedotājus, gan arī organizācijas – mantisko ziedojumu saņēmējas! Ja rodas kādi jautājumi par ziedojumiem, aicinām sazināties ar noliktavas vadītāju pa tālruni 25118008.
🔎Ja kāda organizācija vēl nav mūsu atbalsta saņēmēju lokā, taču vēlas pieteikties mantiskās palīdzības saņemšanai, lūdzam sazināties, rakstot mums e-pastu uz [email protected].
OE_noliktava

 

About Author

Connect with Me: