“Otrā elpa” sadarbībā ar “Omniva” aicina Latvijas iedzīvotājus ziedot liekās mantas, tās sūtot bez maksas

OE+Omniva_akcija

Visa janvāra garumā labdarības veikali “Otrā elpa” sadarbībā ar piegādes servisu “Omniva” aicina Latvijas iedzīvotājus pēc gada nogales svētkiem pārskatīt savus skapjus, atlasīt un ziedot liekās mantas, tās uz “Otro elpu” sūtot bez maksas ar “Omniva” pakomātiem.

Ar vēlmi veicināt labdarības kultūru Latvijā un padarīt ziedošanas procesu pieejamu ikvienam interesentam, “Otrā elpa” sadarbībā ar piegādes servisu “Omniva” visu janvāri aicinās ziedojumus uz labdarības veikaliem nosūtīt bez maksas. “Rīkot šo akciju mūs iedvesmoja mūsu ziedotāji, kuri regulāri mums raksta no visdažādākajām Latvijas pilsētām, reizēm pat no ārvalstīm. Lai arī mums ir ziedojumu pieņemšanas punkti Rīgā un Liepājā, tie, kuri vēlas ziedot un atbalstīt mūsu projektus, mīt visā Latvijā,” par kampaņas ierosmi stāsta Eleonora Beržinska, “Otrā elpa” vadītāja.

“Mēs uzskatām, ka šajā laikā svarīgāka cilvēciskā īpašība ir empātija un vēlme palīdzēt tiem, kuriem šobrīd iet visgrūtāk. To arī darām mēs un aicinām ikvienu kritiski izvērtēt savu mantu un lietu krājumus un izmantot vienkāršu veidu, kā ar tām izdarīt labas lietas. Mēs no savas puses apņemamies pārējo – visus sūtījumus aizgādāsim līdz “Otrā elpa”, kur šīs lietas iegūs sev otro dzīvi un arī sniegs palīdzīgu roku citiem,” norāda Omniva vadītāja Latvijā Beāte Krauze – Čebotare. 

Lai nosūtītu savu ziedojumu, interesentiem jāapmeklē “Omniva” mājas lapas sadaļa https://www.omniva.lv/mums/kampanas un jāaizpilda tajā esošā forma, norādot savu kontaktinformāciju. Uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts bezmaksas pakomāta sūtījuma numurus. Jāņem vērā, ka sūtījuma numurs tiks nosūtīts manuāli, tāpēc var nākties nedaudz uzgaidīt. SAKARĀ AR LIELO ZIEDOTĀJU ATSAUCĪBU, KODA SAŅEMŠANA VAR AIZŅEMT VAIRĀK KĀ 24 STUNDAS.

Gatavojot ziedojumu, jāņem vērā, ka maksimālais sūtījuma izmērs ir “Omniva” paku skapja L izmērs (augstums 39 cm, garums 64 cm, platums 38 cm). Svarīgi arī atcerēties, ka maksimālais svars visiem pakomāta sūtījumiem ir 30 kg. 

Atnākot uz pakomātu, ekrānā jāizvēlas “Nosūtīt sūtījumu”, tad “Nosūtīt sūtījumu ar iepriekš sagatavotu adrešu karti”, tad jāievada e-pastā saņemtais sūtījuma numurs, un atvērtajā pakomāta skapīti jāievieto ziedojums. Visi ziedojumi sākotnēji tiks nogādāti “Omniva” noliktavā un tālāk nodoti labdarības organizācijai “Otrā elpa”.

“Mēs būsim priecīgi, ja labdarībai nodosiet labās mantas, kas ir darba kārtībā – tam nav obligāti jābūt kam jaunam, bet tām ir jābūt tīram, lietojamam, bez būtiskiem defektiem. Var ziedot gan pieaugušo, gan bērnu apģērbus, apavus, dažādus aksesuārus, rotas, somas, rotaļlietas, spēles, dažādus bērnu palīglīdzekļus, grāmatas, žurnālus, interjera priekšmetus, mājas dekorus, mazgabarīta elektropreces, traukus, mājas tekstīlu un audumus,” teic “Otrās elpas” vadītāja Eleonora Beržinska, cerot uz aktīvu ziedotāju atsaucību. “Nevaram paredzēt, kāda būs interesentu atsaucība, taču ceram uz to, ka tā būs ievērojama, un tad no vienu mēnesi ilgas kampaņas bezmaksas ziedojumu sūtīšana varētu kļūt par ilgtermiņa draudzību starp “Otro elpu” un “Omniva – paldies viņiem par pretimnākšanu un ieguldījumu labo darbu veicināšanā!”

 

 

About Author

Connect with Me: