Ko iesākt ar padomju laika grāmatām?

web
Tie, kuri veic pavasara/ vasaras sezonas tīrīšanu savās, savu vecāku vai vecvecāku mājās, vai arī kādā nupat iegādātā mājoklī, kurā aizkavējušies padomju laiki, iespējams sastopas aci pret aci ar padomju laikā populārajām grāmatu sērijām – “Apvārsnis”, “Piedzīvojumi. Fantastika. Ceļojumi”, “Stāsti par dabu” un “Stāsti par vēsturi”, “Ievērojamu cilvēku dzīve”, kā arī latviešu un ārzemju autoru kopotajiem rakstiem un Padomju enciklopēdijām, kuras izdotas ārkārtīgi lielās tirāžās un joprojām ir atrodamas daudzās mājās.
✅ Ko ar šīm grāmatām iesākt?
Aicinām izmantot Facebook pieejamās grāmatu entuziastu grupas vai grāmatu aprites platformas http://www.mybook.lv vai http://www.ibook.lv , un, iespējams, šādi grāmatām varēs atrast nākamo saimnieku. Cita iespēja ir grāmatas bez maksas nodot makulatūrā SIA “Līgatnes papīrs”, par to vairāk informācijas http://www.makulatura.lv.
✅ Vai šīs grāmatas var ziedot “Otrajai elpai”?
Tā kā šo sēriju grāmatas savulaik tika izdotas milzīgās tirāžās, “Otrajai elpai” nav iespējas nodrošināt šo grāmatu tālāk nodošanu,jo arī organizācijās, ar kurām sadarbojamies un kurām regulāri sniedzam mantisko palīdzību, šīs grāmatas ir jau plauktos, un tām otrais vai trešais grāmatas eksemplārs nav nepieciešams. Tādēļ aicinām šīs grāmatas nenest uz “Otro elpu”, bet gan izskatīt iespēju pašiem atrast tām pielietojumu vai nodot makulatūrai.
Vairāk par to, ko, kur un kā var ziedot “Otrajai elpai”, uzzini: https://www.otraelpa.lv/ziedotajiem/

 

About Author

Connect with Me: