Katrs bērns ir pelnījis nākotni, ir pelnījis būt vesels, mīlēts un sargāts

web
Kopš 2019. gada finansiāli atbalstām “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca” un “Bērnu slimnīcas fonds” orgānu donoru programmu “Dāvā otru dzīvību”, lai tādi pacienti kā Jānis gūtu iespēju izveseļoties un piedzīvot savu nākotni.
“Mani sauc Jānis. Esmu 13 gadus jauns. Bērnībā veselības problēmu dēļ man bija jādodas uz Hamburgu veikt aknu transplantāciju. Daudzu gadu garumā manu veselību Vācijas ārstiem izdevās uzlabot, veicot vairākas aknu transplantācijas un arī kaulu smadzeņu transplantāciju.
Tā kā esmu īpašs pacients ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā, man ir nepieciešamas regulāras veselības pārbaudes. Pēdējā Vācijā veiktā pārbaude notika 2016. gadā. Atkārtotā tika plānota 2020. gadā , taču Covid -19 situācijas dēļ tā tika atlikta. 2023. gada jūnija sākumā dr. Puķīte saņēma ziņu no Hamburgas, ka gaida mani uz pārbaudēm jau 28. jūnijā. Tad nu bija diezgan steidzīgi jāgatavojas doties uz Hamburgu.
Tā kā ceļa izdevumi un uzturēšanās ir dārga, tad “Bērnu slimnīcas fonds” mums palīdzēja finansiāli ar nokļūšanu un uzturēšanos Ronald McDonald Haus Hamburg-Eppendorf mājā. Paldies Bērnu slimnīcas fondam par atsaucību un palīdzību!”
Ja arī Tu vēlies un vari atbalstīt mazos pacientus, kuriem tāpat kā Jānim var būt nepieciešams tūlītējs finansiāls atbalsts, ziedo Bērnu slimnīcas fonds mājas lapā https://www.bsf.lv/lv/ziedot/kam-ziedot/dava-otru-dzivibu vai iepērcies “Otrā elpa” labdarības veikalos, lai daļu no gūtajiem līdzekļiem varam novirzīt Bērnu slimnīcas fonda krīzes uzkrājumam!

 

About Author

Connect with Me: