Esam soli tuvāk Pārdaugavai!

Plaza web

No šodienas sev lieko vari ziedot, dodoties uz Rīga Plaza, kur Tevi un arī citus laba darītājus turpmāk gaidīs divas pavisam jaunas un pildīties gribošas Otrā Elpa ziedojumu kastes! Viena no tām atradīsies pretī ieejai “Milāna”, savukārt otra – pakomātu zonā.

“Patiesi priecājamies par jaunajām ziedojuma kastēm pie mums! Aicinām izmantot iespēju un nodot savas nevajadzīgās, bet vēl lietojamās mantas šajās kastēs, jo tādā veidā mēs parūpējamies gan par brīvu vietu savā mājoklī, gan par tiem, kam tās ir vairāk nepieciešamas,” saka Rīga Plaza pārvaldnieka “Colliers” aktīvu pārvaldes direktore Irīna Toropova.
Ziedojumu kastē aicinām nodot to, kas pašiem lieks, bet citam var lieti noderēt – apģērbs un apavi, mājlietas, rotaļlietas, grāmatas, kā arī aksesuāri, mazgabarīta elektropreces u.tml. Gatavojot ziedojumu, lūdzu, pārliecinies, ka mantas ir tīras un darba kārtībā, tās nav saplēstas vai ar trūkstošām detaļām. Ziedojumu sapako rūpīgi, lai pakas saturs neizbirtu, to ievietojot konteinerā.
Kur nonāks Tavs ziedojums?
Sākumā tas nonāks Otrā Elpa ziedojumu šķirotāju rokās. Tālāk lielākā daļa no mantām kā mantiskais ziedojums nonāks pie atbalsta saņēmējiem – sociālās aprūpes centriem, patversmēm u.tml. Daļa no mantām nonāks Otrā Elpa labdarības veikalu plauktos un no to pārdošanas gūtie ieņēmumi tiks ziedoti Bērnu slimnīcas fonds.
Darīsim labu kopā!

pp

About Author

Connect with Me: