Balsošana par pēdējo “Otrās elpas” stipendiju konkursu

pedeja_stipendija

Līdz 31.decembrim visos “Otrās elpas” veikalos norisināsies balsošana par pēdējo “Otrās elpas” stipendiju konkursu. Katrs pirkums ir iespēja nobalsot par kādu no finālistiem.

2018.gada 4.stipendiju konkursu finālisti:

Servisa suņu biedrība TEODORS

Profesionālā ekipējuma iegāde servisa suņu palīdzības funkciju nodrošināšanai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Projekta mērķis ir iegādāties speciālu ekipējumu servisa suņiem, lai tie pilnvērtīgi varētu veikt savas pavadoņa vai asistenta funkcijas cilvēkiem ar invaliditāti, kuriem ikdienas funkciju veikšanā palīdzību sniedz servisa suņi  (suņi – pavadoņi un suņi – asistenti). Projekta pakārtotais mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti iekļaušanos sabiedrībā, palielinot brīvību, neatkarību, mobilitāti, izmantojot servisa suņu palīdzību. Tiešā projekta mērķa grupa ir  15 cilvēki ar redzes invaliditāti un 4 cilvēki ar kustību un balsta sistēmas invaliditāti.

 

Nodibinājums „ Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas Diakonijas centrs”

Digitālās mūzikas un bungu spēlēšanas darbnīcas trūcīgiem un sociāli mazaizsargātiem bērniem

Projekta mērķis ir  attīstīt  “LELB Diakonijas” dienas centra,  “Arken” (Maskavas forštate), “Paaudzes” (Teika), “Sirdsgaisma” (Ziepniekkalns) un “Roku rokā” (Maskavas forštate) bērniem un jauniešiem muzikālās prasmes digitālās mūzikas radīšanā un bungu spēlēšanā. Projekta īstenotāji cer, ka tas palīdzēs veidot jaunas draudzības starp bērniem un jauniešiem, kuri nāk no dažādiem Rīgas mikrorajoniem.  Draudzību stiprināšana un mūzikas apguve radīs padziļinātu interesi un tālāku motivāciju sevis pilnveidošanā kādā no jaunapgūtajām jomām. Tiešā mārķa grupa ir 63 trūcīgie un sociāli mazaizsargātie bērni un jaunieši no dažādiem Rīgas rajoniem.

 

Nodibinājums “Fonds Grašu bērnu ciemats”

Āra vingrošanas komplekta iegāde un uzstādīšana sociālās aprūpes iestādes bērniem

Projekta mērķis ir iegādāties āra vingrošanas kompleksu sociālās aprūpes centra audzēkņiem vecumā no 7-16 gadiem lietderīgai un veselīgai brīvā laika pavadīšanai. Iegādājoties āra vingrošanas kompleksu Multifitness Gym, bērniem un jauniešiem būs iespēja vingrot dažādus vingrinājumus, izmantot pievilkšanās stieņus dažādos izpildījumos, vingrināt vēdera un muguras muskuļus, staigāt pa līdztekām, pakāpieniem, horizontālu un vertikālo zviedru sienu, veikt pumpēšanos, izmantot boksa maisu. Trenažieris ir veidots tā, lai darbojoties tajā, brīvais laiks tiktu pavadīts ne tikai lietderīgi, bet arī veselīgi. Vidējais pusaudžu skaits Grašu bērnu ciematā ir nemainīgs – apmēram 20 – 25 bērni un jaunieši.

 

 

 

 

 

About Author

Connect with Me: