KAS IR OTRĀ ELPA?

  • "Otrā elpa" ir sociālās uzņēmējdarbības pionieris Latvijā, kas darbojas kopš 2009.gada. Esam labdarības platforma, kas vienkāršā veidā savieno cilvēkus un lietas. Mūsu 4 veikali Rīgā un Liepājā, kā arī enerģiskā un atsaucīgā komanda palīdz cilvēkiem ziedot un saņemt palīdzību vienkāršā un ērtā veidā. 12 gadu laikā veikalu darbība ir nodrošinājusi finansējumu 151 tūkstošu eiro apmērā – sociālo projektu realizēšanai 100 dažādām organizācijām visā Latvijā, kā arī nodrošinājusi mantisko palīdzību aptuveni 2 miljonu vienību apmērā aptuveni 130 organizācijām .


  • DĀVĀ OTRU DZĪVĪBU programma

    Sākot ar 2019.gadu, Otrās elpas labdarības veikalu tīkla peļņa tiek novirzīta Bērnu slimnīcas fonda un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas orgānu donoru programmai ārkārtas uzkrājumu veidošanai, tādā veidā sniedzot nozīmīgu atbalstu ģimenēm ar bērniem, kuriem nepieciešama orgānu transplantācija ārpus Latvijas. "Otrās elpas” klienti ar katru savu pirkumu un ziedojumu dāvā iespēju bērniem dzīvot!

  • Vairāk informācijas par orgānu donoru programmu

ZIEDOTĀJI

Veikala plauktus nepiepilda pasūtījumi no rūpnīcām, bet gan ikviens no mums! Katram mājās mēdz būt kas nevajadzīgs, kas citam var izrādīties vēl itin noderīgs. Mantu ziedojumi ļauj uzsākt labo darbu ciklu un palīdzēt uzreiz trim cilvēku grupām:
  • tiem, kuri par lētu naudu veikalā var iegādāties noderīgas mantas;
  • tiem, kuri nonākuši krīzes situācijās, patversmēs, bērnu namos, pansionātos, un saņem no veikala bezmaksas mantisko palīdzību;
  • tiem, kuriem palīdz par iegūto naudu realizētās labdarības iniciatīvas.
uzzini kā ziedot

PIRCĒJI

Šie cilvēki ziedotās mantas pārvērš reālā naudā. Otrās elpas zemo cenu politika palīdz ļoti izdevīgi tikt pie labām lietām. Vienlaicīgi cilvēki ir palīdzējuši paši sev, kā arī tiem, kuriem palīdzēs par iegūto naudu realizētās labdarības iniciatīvas. Turklāt der atcerēties, ka sev vairs nevajadzīgu lietu ziedošana un to tālākpārdošana veikalā ir videi draudzīga rīcība, jo lietas, kas citā gadījumā nonāktu atkritumu izgāztuvē tiek vēlreiz lietotas un palīdz labdarības mērķu realizēšanā.

LABIE DARBI

Attiecībās starp ziedotājiem un pircējiem veikals ir vieta, kur norisinās mantu apmaiņas process. Taču šajā procesā iegūtie līdzekļi tiek novirzīti uz konkrētām labdarības iniciatīvām, kuras savukārt tuvākā vai tālākā nākotnē pozitīvi atmaksāsies visai sabiedrībai, mantu ziedotājus un pircējus ieskaitot.
labie darbi