Otrās elpas 10 gadu jubileja

001(1)

2019. gada 1. jūnijs – Otrās elpas 10 gadu jubileja, ļoti skaista diena, kurā mēs paši sev uzdāvinājām svētkus.
Mums bija iespēja pabūt visiem kopā, priecāties, pačalot, uzlādēties un iedvesmoties brīnumskaistajā Abgunstes muiža. Liels paldies muižas saimniekiem Asnātei un Jānim par sirsnīgo uzņemšanu. Ikkatrā sīkumā un detaļā bija jūtama šo cilvēku mīlestība un dvēsele, kas ieguldīta, lai iepriecinātu viesus, kuri šeit ciemojās. No šejienes nav iespējams aizbraukt nejūtoties iedvesmots un uzlādēts.
Priecājamies, ka mums bija iespēja atstāt arī daļiņu no sevis – sapņu ķērājos.
Par skaisto rezultātu mums jāpasakās divām apburošām māksliniecēm Ilzei Breidakai un Sanitai Drīlei, kuras mūs atbalstīja gan sniedzot praktisku palīdzību, gan iedrošinot mūs.
Taču, šos un daudzus citus brīnišķīgus mirkļus mēs nespētu piedzīvot, ja nebūtu mūsu Otrās elpas vadītājas Elīnas Neilandes. Paldies, ka ir tādi cilvēki kā Elīna, kura šo pasauli mēģina padarīt līdzcietīgāku, gaišāku un priecīgāku.
Un, protams, arī bez Jums Otrā elpa nevarētu pastāvēt 10 gadus. Kopā ar Jums un Jūsu atbalstu mēs esam varējuši izaugt un palīdzēt ārkārtīgi daudz cilvēkiem.

Ticam un ceram, ka nākamajā 10-gadē mēs droši iesim uz priekšu, lai turpinātu padarīt šo pasauli par labāku vietu mums visiem, mūsu bērniem un mazbērniem….

About Author

Connect with Me: