Invalīdu pacēlāja iegāde, kurš nodrošinās iespēju cilvēkiem ar kustību traucējumiem peldēties Mālpils peldbaseinā.

Malpils_web

20.jūlijā notika svinīgā čeka pasniegšana Mālpils biedrībai “Notici sev!”, kura savā īpašumā ieguva 3’000 EUR invalīdu pacēlāja iegādei.

Biedrība dibināta 2006. gadā un tās darbības uzdevums ir sniegt atbalstu un palīdzēt integrēties sabiedrībā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un citiem cilvēkiem no sociālās atstumtības riska grupām. Biedrības mērķauditorija ir ikviens Mālpils novada un apkārtējo novadu iedzīvotājs, kurš vēlas aktīvi piedalīties savas dzīves kvalitātes uzlabošanā, mācīties, pilnveidot savas zināšanas un prasmes.

Jūnija un jūlija mēnešos biedrība nodrošinājusi 10 dažādus pulciņus un nodarbības – sākot ar ārstniecības augu vākšanu, vingrošanu, mājturību un ziepju liešanu, beidzot ar galda kultūras, šūšanas un citu rokdarbu apguvi. Biedrībā ir 130 biedru, no kuriem vismaz 50 ir invalīdi un vismaz 20 cilvēki ar kustības traucējumiem.

Novadā ir sporta komplekss ar peldbaseinu, kurā peldēties ir dota iespēja tikai fiziski veseliem novada iedzīvotājiem. Iegādātais pacēlājs ilgtermiņā nodrošinās 35 invalīdu ar kustību traucējumiem regulāru iespēju peldēties, piedalīties ārstnieciskās vingrošanas nodarbībās sporta kompleksa peldbaseinā, tādejādi uzturot invalīdu organisma funkcionēšanas spējas, uzlabojot pašsajūtu un veselību.

“Otrās elpas” finansējums nav vienīgais, kurš palīdzētu realizēt ideju par baseina pacēlāju, jo tā kopējās izmaksas ir 7730,00 EUR. Biedrības plānos ir organizēt 2 labdarības pasākumus, aktīvi iesaistīties sarunās ar novada deputātiem, kā arī uzrunāt vietējos uzņēmējus idejas atbalstam.

WhatsApp Image 2018-07-20 at 11.05.30

About Author

Connect with Me: