Balso par 2018.gada 1. konkursa finālistiem !

web-balsojums

Katrs Tavs pirkums kādā no labdarības veikaliem “Otrā elpa” ir viena balss par kādu no konkursa finālistiem. Balsošana norisinās no 05.02. līdz 31.03. 2018.gada 1.sociālo projektu ideju konkursa finālisti:

  • Nodibinājums “Zied ģimene” (Taurupes pag., Ogres nov.) – Higiēnas telpas un veļas mazgātuves izveide

Vēsturiski Taurupes, Mazozolu, Meņģeles pagastos cilvēki dzīvojuši viensētās.  Joprojām vairums ēkās nav pieslēgta ūdensapgāde un kanalizācijas sistēma. Daudzās ģimenēs drēbes tiek mazgātas ar rokām un personīgā higiēna tiek veikta sildot ūdeni un mazgājoties bļodās. Pēc biedrības veiktas aptaujas par nepieciešamajiem pakalpojumiem pašvaldība, iedzīvotāju atbildes liecināja, ka vissvarīgākais ir ērta vieta, kur nomazgāties un izmazgāt drēbes.

  • Biedrība “Mini SD” (Skrunda) – Tehnisko palīglīdzekļu bezmaksas nomas punkta izveide

Jau vairākus gadus, darbojoties ar iedzīvotājiem, izsniedzot gan humānās palīdzības apģērbu, gan organizējot Zupas virtuvi, biedrība ir novērojusi, ka cilvēkiem nepieciešama palīdzība ar tehniskajiem palīglīdzekļiem – kruķi, staigāšanas rāmis, ratiņkrēsls u.c. palīglīdzekļi. Projekta laikā tiks izveidota bezmaksas nomas punkts Skrundas novada iedzīvotājiem, kur būtu iespēja iznomāt pašus pieprasītākos un iedzīvotājiem nepieciešamākos tehniskos palīglīdzekļus.

  • Biedrība “Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (Rīga – Latvija) – Divu elektriskos ratiņkrēslu iegāde multiplās sklerozes skartiem cilvēkiem

Šī projekta ietvaros biedrība vēlas rast iespēju palīdzēt multiplās sklerozes skartajiem cilvēkiem, iegādājoties elektriskos ratiņkrēslus, kuri atvieglotu šo cilvēku ikdienas soli un veicinātu integrāciju sabiedrībā. Ratiņkrēslus izmantos apmēram 60 vissmagāk slimības skartie cilvēki. Ratiņkrēli pēc īpaši izstrādāta grafika vai pēc motivētas vajadzības tiks nogādāti uz attiecīgu Latvijas reģionu.

About Author

Connect with Me: