31. jūlijā sveicām Karostas bērnu dienas centru minirampas atklāšanas svētkos.

karostas_rampa_final

Pateicoties labdarības veikalu “Otrā elpa” pircēju balsojumam un atbalstam 2016.gada 3.stipendiju konkursā, bērnu un ģimeņu atbalsta biedrība “Miera osta” guva nepieciešamo 3000 Eur finansējumu sporta laukuma izbūvei.

Pēc neatlaidīga un entuziasma pilna darba, kurā piedalījās gan skeitborda slaloma treneris un “Gada liepājnieks” Ainars Jermačenko, skeitborda aktīvisti Kristians Muižnieks un Ansis Riters, kā arī paši dienas centra bērni, šovasar uzstādīta sporta laukuma lielākais ieguvums – minirampa.

Dienas centra vadītāja Baiba Dzirīte, projektu vadītāja Kristīna Kandevica, kā arī minirampas idejas autori un realizētāji stāsta, ka drīzumā bērni varēs ne vien iemēģināt rampu, izmantojot skrituļdēļus, skrituļslidas un dažreiz pat velosipēdus, bet arī apmeklēt regulārus skeitborda treniņus. Šobrīd Karostā nav bērnu laukuma, un, pēc dienas centra darbinieku vārdiem, vietējiem bērniem sportiskas aktivitātes paveras kā ilgi gaidīta alternatīva bezdarbībai vai blēņām. Projekta ietvaros līdzās rampai iekārtots arī basketbola grozs un futbola laukuma zāliens.

Projekta autori, īstenotāji un Karostas bērnu saka skaļu un sirsnīgu “PALDIES!” mūsu pircējiem un balsotājiem!   

Untitled

Foto – Andris Gertsons, liepajniekiem.lv

About Author

Connect with Me: