“Otrās elpas” 2017.gada 4. stipendijas finālisti

balsosana_ir_sakusies_web

VISLATVIJAS stipendijas finālisti: 

  • Biedrība “Attīstība.Izglītība.Izaugsme” / Jelgava

Mazuļu skoliņas nodarbību organizēšana mazaisargātajām māmiņām Jelgavas pilsētā.

Projekta mērķis ir organizēt mazuļu skoliņas nodarbības 28 sociāli mazaisargātajām māmiņām un viņu mazuļiem Jelgavas pilsētā. Papildus nodarbībā  projekta laikā tiks iegādātas attīstošas rotaļlietas, lai iekārtotu biedrībai piederošajās telpās zonu tieši bērniem, kur māmiņām kopīgi pavadīt kvalitatīvu laiku ar saviem mazuļiem.

  • Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrība „Laimiņa” / Dobele

Nodarību cikls mammām, kuras audzina bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām un ugunsdrošības mehānisma ieviešana biedrības telpās.

 Projekta mērķis ir organizēt 10 nodarbību ciklu, mammām (10-12), kuras audzina bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām. Kā arī veikt ugunsdrošības mehānismu ieviešanas pasākumus biedrības ēkā, lai veidotu un attīstītu civēkiem drošu un radošu vidi. 

  • Biedrība „Brīnummāja” /Cēsis

Rehabilitācijas kursi vardarbībā cietušiem un sociāli atstumtiem bērniem realizēšana un konsultācijas vecākiem.

Projekta mērķis ir nodrošināt individuāli izstrādātus rehabilitācijas pasākumus (14 nodarbības) 18-22 vardarbībā cietušajiem un sociāli atstumtajiem bērniem. Rehabilitācijas pasākumi tiks balstīti uz Montessori un silto smilšu nodarbībām, kā arī tiks organizēta konsultācija ar bērnu vecākiem (aizbildņiem).

KURZEMES stipendijas finālisti: 

  • Liepājas Diabēta biedrība / Liepāja

Tehniskā aprīkojuma atjaunošana un preventīvo un informatīvo pasākumu organizēšana.

Projekta mērķis ir uzlabot Liepājas Diabēta biedrības tehnisko un reprezentatīvo aprīkojumu, lai veiksmīgāk īstenotu biedrības mērķi – pilnveidot sabiedrības izpratni par veselības veicināšanu cukura diabēta pacientiem, kā arī informēt sabiedrību par slimības un īpaša dzīves veida būtību.

  • Biedrība “Centrs MARTA” / Liepāja

Atbalsta grupas nodrošināšana sievietēm, kuras cietušas no vardarbības

Projekta mērķis ir papildināt biedrības palīdzības un atbalsta pakalpojumus, nodrošinot 20 papildu sesijas 8 – 16 sievietēm, atbalstot vardarbībā cietušās sievietes sociālās rehabilitācijas gaitā, novēršot vardarbību un mazinot vardarbībā gūto traumu sekas, kā arī veicinot neformālā atbalsta veidošanu cietušajām.

  • Bērnu un ģimeņu atbalsta biedrība “Miera Osta” / Liepāja

Nodarbību cikls sociālās riska grupas māmiņām un viņu mazuļiem

Projekta mērķis ir radīt nodarbību ciklu “Māmiņ, vai tu mani mīli”, kurš paredzēts sociālā riska grupas māmiņām un viņu mazuļiem, lai veicinātu mātes un bērna emocionālo sasaisti. Kopā projektā tiks iesaistītas 16 māmiņas un viņu mazuļi, kopā organizējot 64 nodarbības.

Balsošana notiks no 4.novembra līdz 30.decembrim.

About Author

Connect with Me: